Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 150,00 zł.
O firmie

GLASSMASTER to prężnie rozwijająca się firma, której podstawą działalności jest serwis szyb samochodowych. Pierwszy stacjonarny punkt obsługi pod szyldem AutoSzyby Bielsko-Biała powstał w 2010 roku. Od tego czasu powiększyła się ilość warsztatów, ale nie zmienił się profil działalności.

Oprócz sprzedaży i wymiany szyb samochodowych obecnie wszystkie firmowe serwisy świadczą usługi w zakresie naprawy uszkodzeń szyby oraz kalibracji ADAS.

W związku z wprowadzeniem przez Unię Europejską nowych przepisów dotyczących obowiązkowego wyposażenia nowych aut w system bezpiecznej jazdy ADAS, urządzenia do kalibracji tego systemu są standardowym wyposażeniem serwisów GLASSMASTER. Dlatego we wszystkich warsztatach firmowych, po wymianie szyby wyposażonej w kamerę możliwe jest wykonanie na miejscu kalibracji poprawności jej działania.

 

Jakość na pierwszym miejscu

Standardy GLASSMASTER w zakresie jakości wymusiły konieczność stosowania wyłącznie najlepszych na rynku produktów i materiałów. Z tego powodu w ofercie firmy znajdują się wyłącznie artykuły renomowanych producentów. W serwisach stacjonarnych montowane są markowe szyby pierwszego montażu PILKINGTON, SAINT-GOBAIN SEKURIT albo FUYAO gwarantujące trwałość i bezpieczeństwo.

Oprócz jakości szyby na bezpieczeństwo jazdy największy wpływ mają WYCIERACZKI. Dlatego wszystkie punkty obsługi klienta GLASSMASTER oferują wyłącznie najwyższej jakości pióra wycieraczek VISEE i VALEO.

 

Klient jest najważniejszy

Klienci GLASSMASTER znajdą w warsztatach firmowych miłą i profesjonalną obsługę. Każdy tutaj otrzyma odpowiedź na pytanie i w razie potrzeby poradę.

Wymiana szyby nastąpi zwykle do 2 dni od zgłoszenia. Usługa wymiany trwa ok. 45 minut, a już po godzinie można bezpiecznie wyjechać z serwisu.

Naprawa uszkodzeń przedniej szyby odbywa się na miejscu bez potrzeby umawiania się. Serwisant naprawi odprysk w 15 minut, a klient otrzyma gwarancję i potwierdzenie profesjonalnej naprawy.

Ponadto pracownicy obsługi klienta dokonają oględzin wycieraczek i w razie potrzeby doradzą odpowiedni model i wymienią na nowe.

 

GLASSMASTER to jakość i profesjonalizm na każdym etapie obsługi. Wysokie standardy i dbałość o klienta dotyczą zarówno punktów stacjonarnych jak i sklepu internetowego.

Firma oferuje wyłącznie markowe i bezpieczne produkty najwyższej jakości.

 

Więcej o nas i o naszych usługach znajdziecie na naszej stronie internetowej glass-master.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl